همکاری

شبکه و پشتیبانی

پشتیبانی شبکه به مجموعه خدماتی که در جهت حفظ و نگهداری، رفع ایراد و اشکالات احتمالی و بالا بردن ضریب امنیت و پایداری زیرساخت و تجهیزات شبکه، نرم‌افزار و اطلاعات یک شرکت و یا سازمان، انجام می‌گردد، گفته می‌شود. پشتیبان شبکه نیز به فرد یا شرکتی که مجموعه فعالیت‌های فوق را مدیریت می‌کند و یا انجام می‌دهد گفته می‌شود. 

پشتیبان شبکه می‌تواند یک فرد و یا یک شرکت متخصص باشد که در حوزه پشتیبانی شبکه مهارت و تخصص دارد. مدیریت و نگهداری از شبکه های کامپیوتری باید توسط افراد مجرب و با تجربه انجام شود تا خدمات پشتیبانی شبکه و سخت‌افزار و نگهداری از سیستم‌ها به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد.

عنوان شغل

Help Desk

عنوان شغل

System Admin

طراح نرم افزار و برنامه نویس

برنامه‌نویسی یک علم است که به کمک آن می‌توان به کامپیوتر دستوراتی برای اجرا داد. دستورات را در قالب کدهایی به کامپیوتر می‌دهیم این اطلاعات و دستورات در مغز کامپیوتر (CPU) پردازش می‌شوند و خروجی کار به کاربر نمایش داده می‌شود.

طراح نرم‌افزار فردی است که در بیشتر موارد در کنار برنامه‌نویسان کامپیوتر به فعالیت اشتغال دارد. یک طراح در حوزه نرم‌افزار، زبان‌های برنامه‌نویسی و سخت‌افزار اطلاعات کافی داشته و قادر به تحلیل و پیاده‌سازی مدل‌ها و الگوریتم‌ها است. 

این فرد در حل مسائل عمدتا بر رویکرد خلاقانه متمرکز شده و مهارت‌های خوبی در ارتباط برقرار کردن با مشتریان و پرسنل دارد. این افراد در رشته‌های علوم کامپیوتر، مهندسی نرم‌افزار، مهندسی فناوری اطلاعات یا رشته‌های مرتبط با کامپیوتر دارای مدرک دانشگاهی هستند. حداقل مدرک دانشگاهی این افراد لیسانس است. 

البته در برخی از موارد طراحان نرم‌افزار ممکن است فارغ‌التحصیلان رشته‌های ریاضی باشند. با توجه به این‌که امروزه موسسات مختلف آموزش‌های متنوعی را ارائه می‌کنند، برخی از سازمان‌ها افرادی که از موسسات مذکور دارای مدرک باشند را نیز به عنوان طراح نرم‌افزار استخدام می‌کنند.

عنوان شغل

تحلیل گر و طراح نرم افزار

عنوان شغل

برنامه نویس و طراح وب سایت (Full Stack)

همکاری با شرکت‌ها
چنانچه شرکت فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات هستید باعث افتخار است جهت همکاری در پروژه‌های طراحی نرم‌افزار سفارشی، طراحی و پیاده‌سازی شبکه، مرکز داده و سایر راهکارهای ICT اطلاعات شرکت خود را ثبت نمایید.