درباره ما

تاریخچه و خدمات رستاک سامانه ویرا

هسته اصلی شرکت رستاک سامانه ویرا در سال ۱۳۸۳ با مشارکت جمعی از متخصصین مجرب و کارآمد سخت‌افزار و نرم‌افزار به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات  تاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است .

تمرکز همکاران متعهد و متخصص ما همواره بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه راهکارها و خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا در حوزه‌های زیر می‌باشد.

شبکه‌های کامپیوتری

طراحی، پیاده‌سازی و پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری با همکاری متخصصین با تجربه شبکه

مبتنی بر چارچوب ITIL

با استاندارد ISO/IEC 20000/IT Service Management

نرم‌افزارهای سفارشی

طراحی و توسعه نرم‌افزارهای سفارشی بصورت تک کاربره و تحت شبکه

مبتنی بر چارچوب Rational Rose

با استاندارد ISO IEEE/EIA 12207

راه‌اندازی وبسایت

طراحی و پیاده‌سازی انواع سایت‌های اینترنتی همچون فروشگاه آنلاین، سایت‌های سازمانی، پورتال‌ها و…

مبتنی بر استاندارد

W3C (World Wide Web Consortium) و ECMA

بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها

بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها جهت حضور در صدر نتایج جستجو

موتورهای جستجویی همانند

Google – Yahoo

تاریخچه و خدمات رستاک سامانه ویرا

دپارتمان‌های تخصصی رستاک

هم‌اکنون این مجموعه شامل دو دپارتمان جداگانه ۱-شبکه‌های کامپیوتری و  ۲-نرم‌افزارهای سفارشی می‌باشد. و با گردآوری این بخش‌ها تحت نامی یکسان سعی در ارائه کامل راه‌کارها و خدمات ICT به سازمان‌ها و نهادهای دولت ، شرکت‌های خصوصی و اشخاص دارد.
دپارتمان شبکه های کامپیوتری خدمات متعددی را در زمینه‌های طراحی و اجرای شبکه‌های کامپیوتری، سخت‌افزار، خدمات پشتیبانی، تعمیرات و نگهداری  مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیکی، تامین نیروی متخصص ارائه می‌نماید.
تیم برنامه‌نویسی مجرب این شرکت، کلیه خدمات طراحی و توسعه نرم‌افزارهای سفارشی شامل فرآیند طراحی، ایجاد، استقرار، آموزش و نگهداری یک نرم‌افزار برای مجموعه خاصی از کاربران، شرکت‌ها یا سازمان‌ها را بر پایه آخرین متدلوژی‌های نوین توسعه نرم‌افزار و با محیط کاربری متناسب، ارائه می‌نماید.

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که برای مجموعه فناوری اطلاعات رستاک سامانه ویرا تخصص و برای مشتریان رضایت را به همراه داشته است.

امید است که از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره گیریم.

تمرکز همکاران متعهد و متخصص ما همواره بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه راهکارها و خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا در حوزه‌های زیر می‌باشد.

برخی از مجوزها و گواهی‌ها